System Grzewczy Apollo Warm House

Czym jest eko ogrzewanie?

Jesteśmy właścicielem marki systemu grzewczego Apollo Warm House oraz wyłącznym autoryzowanym partnerem firmy Raine Polska

Ekologiczne panele na podczerwień gwarantują najniższe zużycie prądu, wysoką energooszczędność oraz efektywność, tworząc jednocześnie naturalny, prozdrowotny mikroklimat dla człowieka. Emitowana podczerwień zapewnia stałe utrzymanie pożądanej, równomiernej temperatury we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, nie powodując ruchu powietrza.

Ponadto niekonwencjonalne ogrzewanie na podczerwień to bezpieczne i ekologiczne rozwiązanie, dzięki wykorzystaniu wyłącznie energii elektrycznej i zastosowanej technologii nie emitują szkodliwych produktów ubocznych , jak w przypadku ogrzewania konwencjonalnego, które pozyskują energię w wyniku spalania paliw.

Technologia i budowa paneli oraz brak elementów ruchomych, podatnych na uszkodzenia, czyni je niemal bezawaryjnymi, co oznacza że nie wymagają kosztownych przeglądów. Prosta instalacja, montaż i niezwykle intuicyjne (łatwe) sterowanie za pomocą termostatu oraz brak ograniczeń w umiejscowieniu paneli – wybranych spośród szerokiej gamy kolorystycznej – sprawiają, że eko-grzejniki to również nowoczesny, designerski element wystroju i aranżacji wnętrza.