Stolarka okienno-drzwiowa

Jesteśmy oficjalnym partnerem OKMAR oraz WIKĘD i ERKADO

Wykonujemy usługi wymiany stolarki okienno-drzwiowej w ramach programu Czyste Powietrze.

Współpracujemy z Okmar Plastik – doświadczonym producentem okien i drzwi z PCV i alumimium. Firma istnieje od 1990 roku. Początkowo zajmowała się montażem okien i różnego rodzaju elementów budowlanych. W roku 1994 działalność poszerzona została o produkcję okien PCV. Obecnie firma oprócz okien i drzwi PCV, produkuje okna i drzwi z wysokiej jakości aluminium. Oprócz okien pcv firma sprzedaje okna dachowe firmy ROTO, drzwi stalowe zewnętrzne, drzwi wewnętrzne Porta, rolety, parapety, plisy, moskitiery. Stale poszerzana gama produkowanych wyrobów oraz ich wysoka jakość zdecydowały o dynamicznym rozwoju firmy, która obecnie należy do grona liczących się, nie tylko na polskim rynku, producentów branży okiennej.

 

 

Współpracujemy firmą WIKĘD – która od momentu powstania w 2002 roku została nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym kilkukrotnie tytułami Gazeli Biznesu oraz Diamentów miesięcznika Forbes. Wybierając drzwi WIKĘD klienci otrzymują pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania.

 

 

Współpracujemy również z firmą ERKADO – polskim producentem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz akcesoriów drzwiowych z 45 letnim doświadczeniem.