Pompy ciepła

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta Netsu w Polsce

NETSU powstało w 2020 roku i należy do grupy kapitałowej BERG HOLDING S.A., która w swoich strukturach zrzesza przedsiębiorstwa związane z rynkiem nieruchomości, horeca, e-commerce i OZE. Pogłębiająca się degradacja środowiska naturalnego – a co za tym idzie – przyszła dekarbonizacja regionów węglowych stawia wielu klientów przed trudną decyzją wyboru alternatywnych źródeł pozyskiwania energii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, NETSU proponuje rozwiązania kompleksowe. W oparciu o przejrzystą ofertę handlową producent umożliwia opcję skompletowania potrzebnych podzespołów pod jedną marką i w ramach jednej dostawy – szybko, bezpiecznie i w dobrej cenie.

W urządzeniach NETSU zastosowano nowoczesny i ekologiczny czynnik R32, dzięki czemu został zwiększony zakres temperatur pracy pomp. Praca pompy jest możliwa przy -25°C temperatury zewnętrznej, a wartość temperatury zasilania instalacji może osiągnąć nawet 65°C. Standardem w jednostkach NETSU jest zastosowanie grzałki tacy ociekowej, obsługa dwóch obiegów grzewczych c.o., czujnik c.w.u., oraz komfortowe, bezprzewodowe starowanie poprzez dedykowaną aplikację.

Pompy NETSU posiadają również etykietę SG Ready. W praktyce oznacza to, że możliwe jest sparowanie pracy z układem fotowoltaicznym. Dzięki połączeniu pompy ciepła z fotowoltaiką energia produkowana przez instalację PV jest wykorzystywana do zasilania pompy. Gwarantuje to niższe rachunki za prąd, efektywniejsze ogrzewanie, a nadwyżki energii nie muszą trafiać do sieci.

Do prawidłowego działania pompy ciepła potrzebny jest określony zestaw elementów. Bywa tak, że nie ma możliwości skompletowania pakietu w oparciu o jednego dostawcę. Producenci często oferują tylko bazowe produkty – w przypadku Monobloka jedną jednostkę, w przypadku Splita – dwie.

netsu_pompy_ciepla-1030x538